facebook-pixel-image
 
Τηλέφωνο Εξυπηρέτησης Πελατών: 211 10 16 622
Filters
Sort
display

CENTRAL

Προβολή ως Πλέγμα Λίστα
Ταξινόμηση ανά
Εμφάνιση ανά σελίδα

(ΣΕΤ) Βίδα “M6” + Πλαστική ροδέλα + Παξιμάδι με ελατήριο ασφαλείας

Παράδοση 1 έως 3 ημέρες info
ID: 0042-80-84-434/C-Ρ
ΚΩΔ. Εργοστασίου: 80-84-434/C-Ρ
0,47 €

“ΣΠΙΡΑΛ” ΟΡΓΑΝΩΤΗΣ 2Μ (Διατομή. 16mm) ΜΑΥΡΟ CENTRAL

Παράδοση 1 έως 3 ημέρες info
ID: 0042-93-90-1602bk
ΚΩΔ. Εργοστασίου: 93-90-1602BK
4,64 €

“ΣΠΙΡΑΛ” ΟΡΓΑΝΩΤΗΣ 2Μ (Διατομή. 28mm) ΜΑΥΡΟ CENTRAL

Παράδοση 1 έως 3 ημέρες info
ID: 0042-93-90-2802bk
ΚΩΔ. Εργοστασίου: 93-90-2802BK
6,96 €

ADAPTOR 6P4C 1ΑΡΣ/3ΘΗΛ.(BLISTER)

Παράδοση 1 έως 3 ημέρες info
ID: 0042-01-04-67M
ΚΩΔ. Εργοστασίου: 01-04-67Μ
1,55 €

ADAPTOR RJ11 - 6P4C 1 ΑΡΣENIKO/3 ΘΗΛYKO

Παράδοση 1 έως 3 ημέρες info
ID: 280677013
ΚΩΔ. Εργοστασίου: 01-04-67M
1,24 €

F.O. Patch Cord LCPC - LCPC “Duplex” μονότροπο (SΜ) 9/125μm G652

Παράδοση 1 έως 3 ημέρες info
ID: 0042-701366202C2
ΚΩΔ. Εργοστασίου: 701366202C2
12,20 €

F.O. Patch Cord LCPC - LCPC “Duplex” μονότροπο (SΜ) 9/125μm G652

Παράδοση 1 έως 3 ημέρες info
ID: 0042-701366201C2
ΚΩΔ. Εργοστασίου: 701366201C2
11,12 €

F.O. Patch Cord LCPC - LCPC “Duplex” πολύτροπο (ΜΜ) 50/125μm OM2

Παράδοση 4 έως 10 ημέρες info
ID: 0042-702366101C1
ΚΩΔ. Εργοστασίου: 702366101C1
11,12 €

F.O. Patch Cord LCPC - LCPC “Duplex” πολύτροπο (ΜΜ) 50/125μm OM2

Παράδοση 4 έως 10 ημέρες info
ID: 0042-702366102C1
ΚΩΔ. Εργοστασίου: 702366102C1
12,20 €

F.O. Patch Cord LCPC - LCPC “Duplex” πολύτροπο (ΜΜ) 50/125μm OM2

Παράδοση 4 έως 10 ημέρες info
ID: 0042-702366105C1
ΚΩΔ. Εργοστασίου: 702366105C1
16,14 €

F.O. Patch Cord LCPC - LCPC “Duplex” πολύτροπο (ΜΜ) 50/125μm OM2

Παράδοση 4 έως 10 ημέρες info
ID: 0042-702366110C1
ΚΩΔ. Εργοστασίου: 702366110C1
21,36 €

F.O. Patch Cord LCPC - LCPC “Duplex” πολύτροπο (ΜΜ) 62,5/125μm O

Παράδοση 4 έως 10 ημέρες info
ID: 0042-703366101C1
ΚΩΔ. Εργοστασίου: 703366101C1
11,02 €

F.O. Patch Cord LCPC - LCPC “Duplex” πολύτροπο (ΜΜ) 62,5/125μm O

Παράδοση 4 έως 10 ημέρες info
ID: 0042-703366102C1
ΚΩΔ. Εργοστασίου: 703366102C1
12,10 €

F.O. Patch Cord LCPC - LCPC “Duplex” πολύτροπο (ΜΜ) 62,5/125μm O (10m)

Παράδοση 4 έως 10 ημέρες info
ID: 0042-703366110C1
ΚΩΔ. Εργοστασίου: 703366110C1
21,26 €

F.O. Patch Cord SCAPC - LCPC “Duplex” μονότροπο (SΜ) 9/125μm G65

Παράδοση 1 έως 3 ημέρες info
ID: 0042-701346402C2
ΚΩΔ. Εργοστασίου: 701346402C2
12,79 €

F.O. Patch Cord SCAPC - LCPC “Duplex” μονότροπο (SΜ) 9/125μm G65

Παράδοση 1 έως 3 ημέρες info
ID: 0042-701346403C2
ΚΩΔ. Εργοστασίου: 701346403C2
14,07 €

F.O. Patch Cord SCPC - LCPC “Duplex” μονότροπο (SΜ) 9/125μm G652

Παράδοση 1 έως 3 ημέρες info
ID: 0042-701346202C2
ΚΩΔ. Εργοστασίου: 701346202C2
11,81 €

F.O. Patch Cord SCPC - LCPC “Duplex” μονότροπο (SΜ) 9/125μm G652

Παράδοση 1 έως 3 ημέρες info
ID: 0042-701346201C2
ΚΩΔ. Εργοστασίου: 701346201C2
10,73 €

F.O. Patch Cord SCPC - LCPC “Duplex” μονότροπο (SΜ) 9/125μm G652

Παράδοση 1 έως 3 ημέρες info
ID: 0042-701346203C2
ΚΩΔ. Εργοστασίου: 701346203C2
12,89 €

F.O. Patch Cord SCPC - LCPC “Duplex” πολύτροπο (ΜΜ) 50/125μm OM2

Παράδοση 4 έως 10 ημέρες info
ID: 0042-702346110C1
ΚΩΔ. Εργοστασίου: 702346110C1
20,47 €

F.O. Patch Cord SCPC - LCPC “Duplex” πολύτροπο (ΜΜ) 50/125μm OM2

Παράδοση 4 έως 10 ημέρες info
ID: 0042-702346102C1
ΚΩΔ. Εργοστασίου: 702346102C1
11,81 €

F.O. Patch Cord SCPC - LCPC “Duplex” πολύτροπο (ΜΜ) 50/125μm OM2

Παράδοση 4 έως 10 ημέρες info
ID: 0042-702346103C1
ΚΩΔ. Εργοστασίου: 702346103C1
12,99 €

F.O. Patch Cord SCPC - LCPC “Duplex” πολύτροπο (ΜΜ) 50/125μm OM2

Παράδοση 4 έως 10 ημέρες info
ID: 0042-702346105C1
ΚΩΔ. Εργοστασίου: 702346105C1
15,45 €

F.O. Patch Cord SCPC - LCPC “Duplex” πολύτροπο (ΜΜ) 50/125μm OM2

Παράδοση 1 έως 3 ημέρες info
ID: 0042-702346101C1
ΚΩΔ. Εργοστασίου: 702346101C1
10,73 €

Filter by:

Clear All
Close
Min: 0,00 € Max: 1497,00 €
€0 €1497