ΡΕΛΕ ΘΕΡΜΟΣΥΣΣΩΡΕΥΤΩΝ ESB20-20/24VAC ABB 11006
Κατασκευαστής:
Γίνε ο πρώτος που θα αξιολόγησει αυτό το προϊόν
Διαθεσιμότητα:
Παράδοση 1 έως 3 ημέρες
Κωδικός προϊόντος(SKU):
Αριθμός κατασκευαστή προϊόντος:
11006
Προσθήκη στα αγαπημένα
Ποσότητα:
decrease
increase
ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
Share
facebook
twitter
pinterest
google+
ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ
ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ
Προδιαγραφές προϊόντων
Ονομαστική Ένταση (A)
20A
Αριθμός Επαφών
2NO
Αριθμός Στοιχείων
1
Ονομαστική τάση (V)
230V AC
Aριθμός Πόλων
1
Προδιαγραφές προϊόντων
20A
Αριθμός Επαφών
2NO
Αριθμός Στοιχείων
Ονομαστική τάση (V)
230V AC
Είδατε πρόσφατα
Ηλεκτρονόμος 230V 25A 1NO+1NC Hager ESC227