ESB16-20N 24V AC/DC ΤΗΛ.ΔΙΑΚ.ΕΣ.ΕΓΚΑΤ ABB 83094
Κατασκευαστής: Εικόνα της ABB
Διαθεσιμότητα: Άμεση παραλαβή / Παράδoση 1 έως 3 ημέρες info
Κωδικός προϊόντος(SKU): 0024-83094
Αριθμός κατασκευαστή προϊόντος: 83094
decrease increase
Share
Προδιαγραφές προϊόντων
Ονομαστική Ένταση (A) 16A
Αριθμός Επαφών 2NO
Ονομαστική τάση (V) 250V AC
Αριθμός Στοιχείων 1
Aριθμός Πόλων 2
Τύπος/Κατηγορία AC/DC
Τάση Ελέγχου Πηνίου 24 V
Προδιαγραφές προϊόντων
Ονομαστική Ένταση (A) 16A
Αριθμός Επαφών 2NO
Ονομαστική τάση (V) 250V AC
Αριθμός Στοιχείων 1
Aριθμός Πόλων 2
Τύπος/Κατηγορία AC/DC
Τάση Ελέγχου Πηνίου 24 V