ESB40-22N 230 V AC/DC ΤΗΛ.ΔΙΑΚ.ΕΣΩΤ.ΕΓΚ. ABB 83132
Κατασκευαστής: Εικόνα της ABB
Διαθεσιμότητα: Παράδοση 1 έως 3 ημέρες info
Κωδικός προϊόντος(SKU): 0024-83132
Αριθμός κατασκευαστή προϊόντος: 83132
decrease increase
Share
Προδιαγραφές προϊόντων
Ονομαστική Ένταση (A) 40A
Αριθμός Επαφών 2NO-2NC
Ονομαστική τάση (V) 400V AC
Αριθμός Στοιχείων 4
Aριθμός Πόλων 4
Τύπος/Κατηγορία AC/DC
Τάση Ελέγχου Πηνίου 230 V
Προδιαγραφές προϊόντων
Ονομαστική Ένταση (A) 40A
Αριθμός Επαφών 2NO-2NC
Ονομαστική τάση (V) 400V AC
Αριθμός Στοιχείων 4
Aριθμός Πόλων 4
Τύπος/Κατηγορία AC/DC
Τάση Ελέγχου Πηνίου 230 V