facebook-pixel-image
 
Τηλέφωνο Εξυπηρέτησης Πελατών: 211 10 16 622
Filters
Sort
display

Εξαρτήματα Οπτικών Ινών

Εξαρτήματα Οπτικών Ινών

Προβολή ως Πλέγμα Λίστα
Ταξινόμηση ανά
Εμφάνιση ανά σελίδα
Φίλτρο κατά ιδιότητες

F.O. Patch Cord LCPC - LCPC “Duplex” μονότροπο (SΜ) 9/125μm G652 ( 2M )

Παράδοση 1 έως 3 ημέρες info
ID: 0042-701366202C2
ΚΩΔ. Εργοστασίου: 701366202C2
11,05 €

F.O. Patch Cord LCPC - LCPC “Duplex” μονότροπο (SΜ) 9/125μm G652-(1M )

Παράδοση 1 έως 3 ημέρες info
ID: 0042-701366201C2
ΚΩΔ. Εργοστασίου: 701366201C2
10,05 €

F.O. Patch Cord LCPC - LCPC “Duplex” πολύτροπο (ΜΜ) 50/125μm OM2

Παράδοση 1 έως 3 ημέρες info
ID: 0042-702366101C1
ΚΩΔ. Εργοστασίου: 702366101C1
10,05 €

F.O. Patch Cord LCPC - LCPC “Duplex” πολύτροπο (ΜΜ) 50/125μm OM2

Παράδοση 1 έως 3 ημέρες info
ID: 0042-702366102C1
ΚΩΔ. Εργοστασίου: 702366102C1
11,05 €

F.O. Patch Cord LCPC - LCPC “Duplex” πολύτροπο (ΜΜ) 50/125μm OM2

Παράδοση 1 έως 3 ημέρες info
ID: 0042-702366105C1
ΚΩΔ. Εργοστασίου: 702366105C1
14,63 €

F.O. Patch Cord LCPC - LCPC “Duplex” πολύτροπο (ΜΜ) 50/125μm OM2

Παράδοση 1 έως 3 ημέρες info
ID: 0042-702366110C1
ΚΩΔ. Εργοστασίου: 702366110C1
19,35 €

F.O. Patch Cord LCPC - LCPC “Duplex” πολύτροπο (ΜΜ) 62,5/125μm O

Παράδοση 1 έως 3 ημέρες info
ID: 0042-703366101C1
ΚΩΔ. Εργοστασίου: 703366101C1
9,97 €

F.O. Patch Cord LCPC - LCPC “Duplex” πολύτροπο (ΜΜ) 62,5/125μm O

Παράδοση 1 έως 3 ημέρες info
ID: 0042-703366102C1
ΚΩΔ. Εργοστασίου: 703366102C1
10,95 €

F.O. Patch Cord LCPC - LCPC “Duplex” πολύτροπο (ΜΜ) 62,5/125μm O (10m)

Παράδοση 1 έως 3 ημέρες info
ID: 0042-703366110C1
ΚΩΔ. Εργοστασίου: 703366110C1
19,27 €

F.O. Patch Cord SCAPC - LCPC “Duplex” μονότροπο (SΜ) 9/125μm G65

Παράδοση 1 έως 3 ημέρες info
ID: 0042-701346403C2
ΚΩΔ. Εργοστασίου: 701346403C2
12,76 €

F.O. Patch Cord SCAPC - LCPC “Duplex” μονότροπο (SΜ) 9/125μm G65

Παράδοση 1 έως 3 ημέρες info
ID: 0042-701346402C2
ΚΩΔ. Εργοστασίου: 701346402C2
11,60 €

F.O. Patch Cord SCPC - LCPC “Duplex” μονότροπο (SΜ) 9/125μm G652

Παράδοση 1 έως 3 ημέρες info
ID: 0042-701346201C2
ΚΩΔ. Εργοστασίου: 701346201C2
9,70 €

F.O. Patch Cord SCPC - LCPC “Duplex” μονότροπο (SΜ) 9/125μm G652

Παράδοση 1 έως 3 ημέρες info
ID: 0042-701346203C2
ΚΩΔ. Εργοστασίου: 701346203C2
11,60 €

F.O. Patch Cord SCPC - LCPC “Duplex” μονότροπο (SΜ) 9/125μm G652

Παράδοση 1 έως 3 ημέρες info
ID: 0042-701346202C2
ΚΩΔ. Εργοστασίου: 701346202C2
10,70 €

F.O. Patch Cord SCPC - LCPC “Duplex” πολύτροπο (ΜΜ) 50/125μm OM2

Παράδοση 1 έως 3 ημέρες info
ID: 0042-702346110C1
ΚΩΔ. Εργοστασίου: 702346110C1
18,56 €

F.O. Patch Cord SCPC - LCPC “Duplex” πολύτροπο (ΜΜ) 50/125μm OM2

Παράδοση 1 έως 3 ημέρες info
ID: 0042-702346102C1
ΚΩΔ. Εργοστασίου: 702346102C1
10,70 €

F.O. Patch Cord SCPC - LCPC “Duplex” πολύτροπο (ΜΜ) 50/125μm OM2

Παράδοση 1 έως 3 ημέρες info
ID: 0042-702346103C1
ΚΩΔ. Εργοστασίου: 702346103C1
11,77 €

F.O. Patch Cord SCPC - LCPC “Duplex” πολύτροπο (ΜΜ) 50/125μm OM2

Παράδοση 1 έως 3 ημέρες info
ID: 0042-702346105C1
ΚΩΔ. Εργοστασίου: 702346105C1
14,01 €

F.O. Patch Cord SCPC - LCPC “Duplex” πολύτροπο (ΜΜ) 50/125μm OM2

Παράδοση 1 έως 3 ημέρες info
ID: 0042-702346101C1
ΚΩΔ. Εργοστασίου: 702346101C1
9,72 €

F.O. Patch Cord SCPC - LCPC “Duplex” πολύτροπο (ΜΜ) 50/125μm OM3

Παράδοση 1 έως 3 ημέρες info
ID: 0042-704646101C1
ΚΩΔ. Εργοστασίου: 704646101C1
10,60 €

F.O. Patch Cord SCPC - LCPC “Duplex” πολύτροπο (ΜΜ) 50/125μm OM3

Παράδοση 1 έως 3 ημέρες info
ID: 0042-704646105C1
ΚΩΔ. Εργοστασίου: 704646105C1
15,44 €

F.O. Patch Cord SCPC - LCPC “Duplex” πολύτροπο (ΜΜ) 62,5/125μm O

Παράδοση 1 έως 3 ημέρες info
ID: 0042-703346101C1
ΚΩΔ. Εργοστασίου: 703346101C1
9,63 €

F.O. Patch Cord SCPC - LCPC “Duplex” πολύτροπο (ΜΜ) 62,5/125μm O

Παράδοση 1 έως 3 ημέρες info
ID: 0042-703346102C1
ΚΩΔ. Εργοστασίου: 703346102C1
10,60 €

F.O. Patch Cord SCPC - LCPC “Duplex” πολύτροπο (ΜΜ) 62,5/125μm O

Παράδοση 1 έως 3 ημέρες info
ID: 0042-703346103C1
ΚΩΔ. Εργοστασίου: 703346103C1
11,69 €

Filter by:

Clear All
Close
Min: 2,00 € Max: 20,00 €
€2 €20