Ρελέ ESB20-11N 230V AC/DC Τηλεχειριζόμενο διακόπτης εσωτ. εγκατ. θερμοσυσσωρευτών 230V AC/DC ABB 83108
Κατασκευαστής: Εικόνα της ABB
Διαθεσιμότητα: Άμεση παραλαβή / Παράδoση 1 έως 3 ημέρες info
Κωδικός προϊόντος(SKU): 0024-83108
Αριθμός κατασκευαστή προϊόντος: 83108
decrease increase
Share
Προδιαγραφές προϊόντων
Ονομαστική Ένταση (A) 20A
Αριθμός Επαφών 1NO-1NC
Ονομαστική τάση (V) 250V AC
Αριθμός Στοιχείων 1
Aριθμός Πόλων 2
Τάση Ελέγχου Πηνίου 230 AC/DC
Προδιαγραφές προϊόντων
Ονομαστική Ένταση (A) 20A
Αριθμός Επαφών 1NO-1NC
Ονομαστική τάση (V) 250V AC