Ρελέ Καστάνιας 32A 230VAC/110VDC 2NO E290-32-20/230 ABB 80827
Κατασκευαστής: Εικόνα της ABB
Διαθεσιμότητα: Παράδοση 1 έως 3 ημέρες info
Κωδικός προϊόντος(SKU): 0024-80827
Αριθμός κατασκευαστή προϊόντος: 80827
decrease increase
Share
Προδιαγραφές προϊόντων
Ονομαστική Ένταση (A) 32A
Αριθμός Επαφών 2NO
Ονομαστική τάση (V) 230V AC/110V DC
Αριθμός Στοιχείων 1
Συχνότητα λειτουργίας 50 Hz
Διαστάσεις 18χ85χ62mm
Ευρωπαική Οδηγία RoHs Οδηγία ΕΕ 2002/95/EC
Προδιαγραφές προϊόντων
Ονομαστική Ένταση (A) 32A
Αριθμός Επαφών 2NO
Αριθμός Στοιχείων 1
Συχνότητα λειτουργίας 50 Hz
Διαστάσεις 18χ85χ62mm