ESB100-40N 230 V AC/DC ΤΗΛ.ΔΙΑΚ.ΕΣΩΤ.ΕΓ. ABB 83142
Κατασκευαστής: Εικόνα της ABB
Διαθεσιμότητα: Παράδοση 4 έως 10 ημέρες info
Κωδικός προϊόντος(SKU): 0024-83142
Αριθμός κατασκευαστή προϊόντος: 83142
decrease increase
Share
Προδιαγραφές προϊόντων
Ονομαστική Ένταση (A) 100A
Αριθμός Επαφών 4NO
Ονομαστική τάση (V) 400V AC
Αριθμός Στοιχείων 6
Aριθμός Πόλων 4
Τύπος/Κατηγορία AC/DC
Τάση Ελέγχου Πηνίου 230V
Προδιαγραφές προϊόντων
Ονομαστική Ένταση (A) 100A
Αριθμός Επαφών 4NO
Ονομαστική τάση (V) 400V AC
Αριθμός Στοιχείων 6
Aριθμός Πόλων 4
Τύπος/Κατηγορία AC/DC
Τάση Ελέγχου Πηνίου 230V