ESB100-40N 24 V AC/DC ΤΗΛ.ΔΙΑΚ.ΕΣΩΤ.ΕΓΚ. ABB 83143
Κατασκευαστής: Εικόνα της ABB
Διαθεσιμότητα: Κατόπιν Παραγγελίας info
Κωδικός προϊόντος(SKU): 0024-83143
Αριθμός κατασκευαστή προϊόντος: 83143
decrease increase
Share
Προδιαγραφές προϊόντων
Ονομαστική Ένταση (A) 100A
Αριθμός Επαφών 4NO
Ονομαστική τάση (V) 400V AC
Αριθμός Στοιχείων 6
Aριθμός Πόλων 4
Τάση Ελέγχου Πηνίου 24V AC/DC
Προδιαγραφές προϊόντων
Ονομαστική Ένταση (A) 100A
Αριθμός Επαφών 4NO
Ονομαστική τάση (V) 400V AC
Αριθμός Στοιχείων 6
Aριθμός Πόλων 4
Τάση Ελέγχου Πηνίου 24V AC/DC