ESB16-11N 230V AC/DC ΤΗΛ.ΔΙΑΚ.ΕΣ.ΕΓΚΑΤ ABB 83096
Κατασκευαστής: Εικόνα της ABB
Διαθεσιμότητα: Παράδοση 1 έως 3 ημέρες info
Κωδικός προϊόντος(SKU): 0024-83096
Αριθμός κατασκευαστή προϊόντος: 83096
decrease increase
Share
Προδιαγραφές προϊόντων
Ονομαστική Ένταση (A) 16A
Αριθμός Επαφών 1NO-1NC
Ονομαστική τάση (V) 250V AC
Αριθμός Στοιχείων 1
Aριθμός Πόλων 2
Τύπος/Κατηγορία AC/DC
Προδιαγραφές προϊόντων
Ονομαστική Ένταση (A) 16A
Αριθμός Επαφών 1NO-1NC
Ονομαστική τάση (V) 250V AC