ESB25-22N 230-240 V AC/DC ΤΗΛ.ΔΙΑΚ.ΕΣ.ΕΓ ABB 83124
Κατασκευαστής: Εικόνα της ABB
Διαθεσιμότητα: Άμεση παραλαβή / Παράδoση 1 έως 3 ημέρες info
Κωδικός προϊόντος(SKU): 0024-83124
Αριθμός κατασκευαστή προϊόντος: 83124
decrease increase
Share
Προδιαγραφές προϊόντων
Ονομαστική Ένταση (A) 25A
Αριθμός Επαφών 2NO-2NC
Ονομαστική τάση (V) 400V AC
Αριθμός Στοιχείων 2
Aριθμός Πόλων 4
Τύπος/Κατηγορία AC/DC
Τάση Ελέγχου Πηνίου 230 V
Προδιαγραφές προϊόντων
Ονομαστική Ένταση (A) 25A
Αριθμός Επαφών 2NO-2NC
Ονομαστική τάση (V) 400V AC
Αριθμός Στοιχείων 2
Aριθμός Πόλων 4
Τύπος/Κατηγορία AC/DC
Τάση Ελέγχου Πηνίου 230 V