Τηλεχειριζόμενος Διακόπτης ESB25-40N 230-240V AC/DC ABB 83118
Κατασκευαστής: Εικόνα της ABB
Διαθεσιμότητα: Άμεση παραλαβή / Παράδoση 1 έως 3 ημέρες info
Κωδικός προϊόντος(SKU): 0024-83118
Αριθμός κατασκευαστή προϊόντος: 83118
decrease increase
Share
ESB25-40N 230-240 V AC/DC τηλεχειριζόμενος διακόπτης, ονομαστικής έντασης 25A, τάση πηνίου ελέγχου 230-240V AC/DC, 4NO κυρίων επαφών και πλάτους 2 στοιχείων. Χρησιμοποιείται για τον έλεγχο μονοφασικών ή τριφασικών φορτίων. Παραδείγματα εφαρμογών που μπορούν να χρησιμοποιηθούν οι τηλεχειριζόμενοι διακόπτες ράγας είναι: έλεγχος σωμάτων θερμοσυσσωρευτών, έλεγχος ανεμιστήρων αερισμού, έλεγχος φωτισμού (κεντρικά ή τοπικά) σε επαγγελματικούς χώρους (κτίρια, γραφεία) ή κατοικίες, έλεγχος φορτίων μεγάλης ισχύος (κλιματισμός, αντλίες, κ.α.).
Προδιαγραφές προϊόντων
Ονομαστική Ένταση (A) 25A
Αριθμός Επαφών 4NO
Ονομαστική τάση (V) 230V AC
Αριθμός Στοιχείων 2
Aριθμός Πόλων 4
Τύπος/Κατηγορία AC/DC
Τάση Ελέγχου Πηνίου 240V
Προδιαγραφές προϊόντων
Ονομαστική Ένταση (A) 25A
Αριθμός Επαφών 4NO
Ονομαστική τάση (V) 230V AC
Αριθμός Στοιχείων 2
Aριθμός Πόλων 4
Τύπος/Κατηγορία AC/DC
Τάση Ελέγχου Πηνίου 240V