ESB25-40N 24 V AC/DC ΤΗΛ.ΔΙΑΚ.ΕΣΩΤ.ΕΓΚ. ABB 83122
Κατασκευαστής: Εικόνα της ABB
Διαθεσιμότητα: Άμεση παραλαβή / Παράδoση 1 έως 3 ημέρες info
Κωδικός προϊόντος(SKU): 0024-83122
Αριθμός κατασκευαστή προϊόντος: 83122
decrease increase
Share
Προδιαγραφές προϊόντων
Ονομαστική Ένταση (A) 25A
Αριθμός Επαφών 4NO
Ονομαστική τάση (V) 400V AC
Αριθμός Στοιχείων 4
Aριθμός Πόλων 4
Τύπος/Κατηγορία AC/DC
Τάση Ελέγχου Πηνίου 400V
Προδιαγραφές προϊόντων
Ονομαστική Ένταση (A) 25A
Αριθμός Επαφών 4NO
Ονομαστική τάση (V) 400V AC
Αριθμός Στοιχείων 4
Aριθμός Πόλων 4
Τύπος/Κατηγορία AC/DC
Τάση Ελέγχου Πηνίου 400V