ESB40-40N 24 V AC/DC ΤΗΛ.ΔΙΑΚ.ΕΣΩΤ.ΕΓΚ. ABB 83130
Κατασκευαστής: Εικόνα της ABB
Διαθεσιμότητα: Παράδοση 4 έως 10 ημέρες info
Κωδικός προϊόντος(SKU): 0024-83130
Αριθμός κατασκευαστή προϊόντος: 83130
decrease increase
Share
Προδιαγραφές προϊόντων
Ονομαστική Ένταση (A) 40A
Αριθμός Επαφών 4NO
Ονομαστική τάση (V) 400V AC
Αριθμός Στοιχείων 2
Aριθμός Πόλων 4
Τύπος/Κατηγορία AC/DC
Τάση Ελέγχου Πηνίου 24 V
Προδιαγραφές προϊόντων
Ονομαστική Ένταση (A) 40A
Αριθμός Επαφών 4NO
Ονομαστική τάση (V) 400V AC
Αριθμός Στοιχείων 2
Aριθμός Πόλων 4
Τύπος/Κατηγορία AC/DC
Τάση Ελέγχου Πηνίου 24 V